UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Kód: 866Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris Brillo 15x15 (1m2) 127UNI
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Musgo mate 20x20 (1m2) J30
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo brillo 20x20 (1m2) Q91
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Morado brillo 20x20 (1m2) F50
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil mate 15x15 (1m2) J55
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon brillo 20x20 (1m2) 867
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
845 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
656 Kč bez DPH
794 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Turquesa Brillo 15x15 (1m2) E85
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Detailní popis produktu
Série UNICOLOR se dodává v rozměru 15x15 a 20x20. Je na výběr z nepřeberného množství barev v lesklém i matném provedení. Další lahůdkou je takzvaná PRECUT dlaždice v rozměru 20x20, která je prozeřaná na kostičky, proužky o různých velikostech. Díky této možnosti jsou Vaše projekty bez hranic a lze kombinovat a vymyslet nádherný prostor dle fantazie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8429919008556 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 6mm |
| Série: | UNICOLOR |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.