X-ROUND GOLD retro držák toaletního papíru s krytem, zlato mat XR732GB
Kód: XR732GBSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
2 790 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD dvojitý retro držák ručníků 600x120mm, zlato mat XR401GB
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání do 14 dní
1 983 Kč bez DPH
2 399 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 040 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro držák toaletního papíru rezervní, zlato mat XR701GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
739 Kč bez DPH
894 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro držák ručníků 300x65mm, zlato mat XR400GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
670 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro dvojháček, zlato mat XR202GB
Dodání do 14 dní
476 Kč bez DPH
576 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 240 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD sklenka, mléčné sklo, zlato mat XR903GB
Dodání do 14 dní
881 Kč bez DPH
1 066 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 360 Kč
–13 %
X-ROUND GOLD retro držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat XR704GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
967 Kč bez DPH
1 170 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
660 Kč
–13 %
X-ROUND GOLD retro háček, zlato mat XR205GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
469 Kč bez DPH
568 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 090 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro držák ručníků 600x65mm, zlato mat XR404GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 485 Kč bez DPH
1 797 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 660 Kč
–13 %
X-ROUND GOLD retro WC štětka závěsná, mléčné sklo, zlato mat XR303GB
Dodání do 14 dní
1 180 Kč bez DPH
1 428 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro držák ručníků 450x65mm, zlato mat XR402GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
X-ROUND GOLD retro mýdlenka, mléčné sklo, zlato mat XR803GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SAPHO X-ROUND GOLD – RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Záruka: | 120 měsíců |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8590913128301 |
| Barva: | Zlato mat |
| Délka: | 155mm |
| Šířka: | 140mm |
| Série: | X-ROUND |
| Rozměr: | 140x155x80 mm |
| Instalace: | Lepení, Vrtání |
| Hloubka výrobku: | 80mm mm |
| Tvar: | Kruhové |
| Balení: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Vybavení: | PVD povrchová úprava |
| Značky: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 016 Kč
–18 %
Slezák Rav Morava mosaz retro držák toaletního papíru s krytem MKA0400SM
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
688 Kč bez DPH
833 Kč
Morava mosaz retro držák toaletního papíru s krytem
SALECODE:RETRO3:3:%
1 452 Kč
–17 %
Slezák Rav Morava Zlato retro držák toaletního papíru s krytem MKA0400Z
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
984 Kč bez DPH
1 191 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 340 Kč
–14 %
AIDA retro držák toaletního papíru s krytem, chrom AI007
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
952 Kč bez DPH
1 152 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
815 Kč
–13 %
NEVIS retro držák toaletního papíru s krytem, chrom NV2513
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
579 Kč bez DPH
701 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
DIAMOND retro držák toaletního papíru s krytem, bronz 1318-17
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 970 Kč
–14 %
X-ROUND COPPER držák toaletního papíru s krytem, měď mat XR732PG
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 400 Kč bez DPH
1 694 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 210 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá - lesklá COA0400Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
820 Kč bez DPH
992 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 575 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro držák toaletního papíru s krytem 161112010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 041 Kč bez DPH
1 260 Kč
Akce
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 154 Kč
–40 %
BEMETA KERA Retro držák toaletního papíru s krytem bronz mat
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
570 Kč bez DPH
690 Kč
Luxusní retro keramika originální český design vysoká kvalita zpracování
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.