Bemeta BRILO: retro držák toaletního papíru s krytem 161112010
Kód: 161112010Související produkty
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tento držák toaletního papíru s krytem. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jehož instalace je snadná, prostřednictvím malého množství srozumitelných instrukcí. Držák nabízíme v několika barevných variantách, pro přizpůsobení jakékoliv koupelny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.368 kg |
| EAN: | 8592207030260 |
| Šířka: | 140 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Hloubka: | 80 mm |
| Produktová řada: | BRILO |
| Výška: | 155 mm |
Morava mosaz retro držák toaletního papíru s krytem
Luxusní retro keramika originální český design vysoká kvalita zpracování
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.