Bemeta BRILO: Retro háček 161106020
Kód: 161106020Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 982 Kč
–19 %
Bemeta BRILO: Odpadkový koš 5 l 161315010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 311 Kč bez DPH
1 586 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 575 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro držák toaletního papíru s krytem 161112010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 041 Kč bez DPH
1 260 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 413 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro držák ručníků dvojitý, 600 mm 161204052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 595 Kč bez DPH
1 930 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 516 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro WC štětka na postavení/pověšení 161313060
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 663 Kč bez DPH
2 012 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickým jednoduchým věšáčkem s moderním a elegantním designem. 1-věšáček nabízíme v 10 barevných variantách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.131 kg |
| EAN: | 8592207030253 |
| Šířka: | 55 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Hloubka: | 50 mm |
| Produktová řada: | BRILO |
| Výška: | 55 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.