Bemeta BRILO: retro držák toaletního papíru bez krytu 161112042
Kód: 161112042Související produkty
Detailní popis produktu
S řadou doplňků Brilo čekají vaši koupelnu zlaté časy. Zlatá barva je už po staletí nositelem přepychu a ani v dohledné době nevyjde z módy, takže se jí nemusíte bát. Brilo prozáří vaši koupelnu po celý den i noc slunečními paprsky, které vás budou naplňovat pozitivní energií. Lesklá zlatá je nadčasová klasika, která dodá šmrnc každému interiéru. My doporučujeme použití v elegantní černobílé koupelně tradičního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.224 kg |
| EAN: | 8592207032691 |
| Šířka: | 140 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 90 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | BRILO |
| Výška: | 95 mm |
Držák toaletního papíru bez krytu v provedení zlato+chrom.
Luxusní retro keramika originální český design vysoká kvalita zpracování
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.