Bemeta SABLO: retro držák toaletního papíru bez krytu 160112042
Kód: 160112042Související produkty
Detailní popis produktu
Řada Sablo vás svým příjemným pískově matným povrchem přesvědčí o tom, že zlato nemusí být jen pompézně extravagantní, ale dovede být i něžným a decentním detailem, který z vaší koupelny udělá místo lahodící oku i duši. V kombinaci se starorůžovou barvou a přírodními materiály docílíte trendy romantické atmosféry. A dobrá zpráva je, že Sablo dovede vyšperkovat i moderní minimalistickou koupelnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA SABLO ZLATO MAT - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.224 kg |
| EAN: | 8592207032684 |
| Šířka: | 140 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Mat |
| Hloubka: | 90 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | SABLO |
| Výška: | 95 mm |
Držák toaletního papíru bez krytu v provedení zlato+chrom.
Luxusní retro keramika originální český design vysoká kvalita zpracování
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.