Bemeta SABLO: Háček
Kód: 160506090Súvisiaci tovar
SALECODE:RETRO3:3:%
€24,85
–20 %
Bemeta SABLO: Háčik 160106020
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€16,43 bez DPH
€19,88
SALECODE:RETRO3:3:%
€46,34
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak kefiek 160110012
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€30,64 bez DPH
€37,07
SALECODE:RETRO3:3:%
€68,34
–20 %
Bemeta SABLO: Dávkovač mydla, 200 ml 160109102
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€45,18 bez DPH
€54,67
SALECODE:RETRO3:3:%
€63,16
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera s krytom 160112010
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€41,76 bez DPH
€50,53
SALECODE:RETRO3:3:%
€25,37
–19 %
Bemeta SABLO: Háčik dvojitý 160106032
Do týždňa
€16,78 bez DPH
€20,30
SALECODE:RETRO3:3:%
€76,12
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak uterákov dvojitý otočný 160204190
Priemerné hodnotenie produktu je 3,5 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€50,32 bez DPH
€60,89
SALECODE:RETRO3:3:%
€51,51
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak toaletného papiera bez krytu 160112042
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€34,06 bez DPH
€41,21
SALECODE:RETRO3:3:%
€70,68
–19 %
Bemeta SABLO: Madlo pevnostné, 300 mm 160307611
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€46,74 bez DPH
€56,55
SALECODE:RETRO3:3:%
€105,73
–20 %
Bemeta SABLO: Držiak uterákov dvojitý, 600 mm 160204052
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
Do týždňa
€69,90 bez DPH
€84,58
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | BEMETA SABLO ZLATO MAT - RETRO KÚPEĽŇOVÉ DOPLNKY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| EAN: | 8592207041686 |
| Farba: | Zlatá, PVD Mat |
| Šírka: | 16 mm |
| Séria: | SABLO |
| Hĺbka výrobku: | 30 mm mm |
| Objem: | ml |
| Technická specifikace: | https://521579.myshoptet.com/user/documents/DalsiDokumenty/TechnickyList_160506090.pdf |
| Výška: | 16 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.