Bemeta SABLO: Retro háček dvojitý 160106032
Kód: 160106032Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 868 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: retro držák ručníků dvojitý otočný, 420 mm 160204190
Průměrné hodnocení produktu je 3,5 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 235 Kč bez DPH
1 494 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 137 Kč
–19 %
Bemeta SABLO: retro držák kartáčků 160110012
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
752 Kč bez DPH
910 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 735 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: Retro madlo, 300 mm 160307611
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 147 Kč bez DPH
1 388 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 550 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: retro držák toaletního papíru s krytem 160112010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 025 Kč bez DPH
1 240 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 595 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: retro držák ručníků dvojitý, 600 mm 160204052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 716 Kč bez DPH
2 076 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
610 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: Retro háček 160106020
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
403 Kč bez DPH
488 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 677 Kč
–19 %
Bemeta SABLO: retro dávkovač mýdla, 200 ml 160109102
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 109 Kč bez DPH
1 342 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 264 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: retro držák toaletního papíru bez krytu 160112042
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
836 Kč bez DPH
1 011 Kč
Detailní popis produktu
Řada Sablo vás svým příjemným pískově matným povrchem přesvědčí o tom, že zlato nemusí být jen pompézně extravagantní, ale dovede být i něžným a decentním detailem, který z vaší koupelny udělá místo lahodící oku i duši. V kombinaci se starorůžovou barvou a přírodními materiály docílíte trendy romantické atmosféry. A dobrá zpráva je, že Sablo dovede vyšperkovat i moderní minimalistickou koupelnu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA SABLO ZLATO MAT - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.153 kg |
| EAN: | 8592207032530 |
| Šířka: | 55 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 50 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | SABLO |
| Výška: | 55 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.