REBECCA retro držák toaletního papíru bez krytu, černá CC017
Kód: CC017Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
590 Kč
–14 %
REBECCA sklenka, keramika, černá mat CC004
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
419 Kč bez DPH
507 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
940 Kč
–14 %
REBECCA dvojitý retro držák ručníků otočný 300mm, černá CC021
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
668 Kč bez DPH
808 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
590 Kč
–14 %
REBECCA retro držák ručníků otevřený, černá CC006
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
419 Kč bez DPH
507 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
420 Kč
–14 %
REBECCA retro dvojháček, černá CC023
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
298 Kč bez DPH
361 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
580 Kč
–13 %
REBECCA retro mýdlenka, keramika, černá mat CC002
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
412 Kč bez DPH
499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 340 Kč
–14 %
REBECCA skleněná police 560mm, černá CC015
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
952 Kč bez DPH
1 152 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 190 Kč
–14 %
REBECCA retro WC štětka na postavení, keramika, černá mat CC010
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
845 Kč bez DPH
1 023 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Série | REBECCA |
| Objednací kód | CC017 |
| Záruka | 120 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,000 kg |
| EAN | 8003062101366 |
| Druh | WC držák toal. papíru |
| Instalace | Vrtání/lepení |
| Rozměry | 196x88x62 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Ostatní tvary |
Držák toaletního papíru
- materiál: lakovaná ocel
Koupelnové doplňky REBECCA evokují krásu uměleckého kovářství. Kované úchyty vkusně doplňují nádobky z bílé keramiky. Nechte se unést surovou krásou zručně zpracovaného kovu série REBECCA.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DRŽÁKY TOALETNÍHO PAPÍRU |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.353 kg |
| EAN: | 8003062101366 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 88mm |
| Šířka: | 196mm |
| Série: | REBECCA |
| Rozměr: | 196x88x62 mm |
| Instalace: | Lepení, Vrtání |
| Hloubka výrobku: | 62mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Druh: | Držák toaletního papíru |
| Materiál: | Ocel |
| Údržba: | Dle doporučení |
| Značky: | METAFORM |
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 126 Kč
–20 %
Bemeta RETRO bronz: Držák toaletního papíru bez krytu 144112027
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
744 Kč bez DPH
900 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
863 Kč
–20 %
Bemeta RETRO gold-chrom: Držák toaletního papíru bez krytu 144212028
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Do týdne
570 Kč bez DPH
690 Kč
Držák toaletního papíru bez krytu v provedení zlato+chrom.
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
763 Kč
–9 %
BEMETA KERA Retro držák toaletního papíru bez krytu bronz mat
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
570 Kč bez DPH
690 Kč
Luxusní retro keramika originální český design vysoká kvalita zpracování
SALECODE:RETRO3:3:%
1 264 Kč
–20 %
Bemeta SABLO: retro držák toaletního papíru bez krytu 160112042
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
836 Kč bez DPH
1 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 222 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá NLA0401Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
828 Kč bez DPH
1 002 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
990 Kč
–14 %
AIDA retro držák toaletního papíru bez krytu, chrom AI017
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
703 Kč bez DPH
851 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
595 Kč
–13 %
NEVIS retro držák toaletního papíru bez krytu, chrom NV2413
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
423 Kč bez DPH
512 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 190 Kč
–14 %
PIRENEI retro držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat PI2488
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
845 Kč bez DPH
1 023 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 190 Kč
–14 %
PIRENEI retro držák toaletního papíru bez krytu, zlato PI2487
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
845 Kč bez DPH
1 023 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 360 Kč
–13 %
X-ROUND GOLD retro držák toaletního papíru bez krytu, zlato mat XR704GB
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
967 Kč bez DPH
1 170 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 041 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - lesklá COA0401Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
705 Kč bez DPH
853 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 041 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná COA0401ZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
705 Kč bez DPH
853 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
847 Kč
–17 %
Slezák Rav Colorado retro držák toaletního papíru bez krytu COA0401SM stará mosaz
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
574 Kč bez DPH
695 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 222 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV NIL Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá - kartáčovaná NLA0401ZK
Dodání obvykle 7–10 dnů
828 Kč bez DPH
1 002 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 041 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
Dodání obvykle 7–10 dnů
705 Kč bez DPH
853 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
