Bemeta BRILO: retro držák ručníků dvojitý otočný 420 mm 161204190
Kód: 161204190Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
2 413 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro držák ručníků dvojitý, 600 mm 161204052
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 595 Kč bez DPH
1 930 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
610 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: Retro háček 161106020
Do týdne
403 Kč bez DPH
488 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 575 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro držák toaletního papíru s krytem 161112010
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 041 Kč bez DPH
1 260 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 516 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro WC štětka na postavení/pověšení 161313060
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 663 Kč bez DPH
2 012 Kč
Detailní popis produktu
S řadou doplňků Brilo čekají vaši koupelnu zlaté časy. Zlatá barva je už po staletí nositelem přepychu a ani v dohledné době nevyjde z módy, takže se jí nemusíte bát. Brilo prozáří vaši koupelnu po celý den i noc slunečními paprsky, které vás budou naplňovat pozitivní energií. Lesklá zlatá je nadčasová klasika, která dodá šmrnc každému interiéru. My doporučujeme použití v elegantní černobílé koupelně tradičního stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA BRILO ZLATO LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.357 kg |
| EAN: | 8592207032813 |
| Šířka: | 55 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 420 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | BRILO |
| Výška: | 55 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.