ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/chrom DOC21
Kód: DOC21Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
2 990 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, chrom 3861
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 125 Kč bez DPH
2 571 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 290 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, chrom/zlato 3862
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 338 Kč bez DPH
2 829 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
660 Kč
–13 %
Otočný retro držák sprchy, chrom SUP21
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
469 Kč bez DPH
568 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
149 Kč
–8 %
FLEX sprchová nerezová hadice s dvojitým zámkem, 150cm 11073
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
113 Kč bez DPH
137 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 990 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, chrom SAL0031
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 125 Kč bez DPH
2 571 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
240 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 150cm, chrom FLEX150
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
170 Kč bez DPH
206 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 990 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, chrom 3311
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
9 943 Kč bez DPH
12 031 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–35 %
ANTEA podomítkový přepínač, chrom DEVIN21
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 058 Kč bez DPH
2 490 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový přepínač, chrom/zlato DEVIN22
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 836 Kč bez DPH
3 431 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–30 %
VICTORIA sprchová nástěnná retro baterie kohoutková, chrom VC11
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 590 Kč
–14 %
KIRKÉ nástěnná vanová retro baterie, chrom KI10C
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 551 Kč bez DPH
3 087 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 090 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový přepínač, páčka, chrom DEVIN101
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 907 Kč bez DPH
3 517 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 190 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový přepínač, páčka, chrom/zlato DEVIN102
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 978 Kč bez DPH
3 603 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná vanová retro baterie, páčka krystal, chrom KI10KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 390 Kč
–14 %
KIRKÉ CRYSTAL nástěnná sprchová retro baterie, páčka krystal, chrom KI11KC
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 831 Kč bez DPH
4 635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 490 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350 mm, chrom, tvar L BR351
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 769 Kč bez DPH
2 141 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | DOC25 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,298 kg |
| Rozměry | 180 mm |
| Barva | chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jedna funkce |
Ruční sprcha
- délka: 190 mm
- materiál: mosaz
- povrchová úprava: chrom
1 funkce:
![]()
V retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií přes vanu Retro, doplňky Diamond až po keramiku Retro nebo Classic. Dojem starší patiny může umocnit bronzová povrchová úprava, ve které taktéž nabízíme veškeré příslušenství. Dále pro umocnění starých časů je v nabídce i provedení v kombinaci chrom/zlato. Novinkou je sprchový sloup s masivní sprchovou hlavicí, která umocňuje příjemný pocit z dávných časů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO RUČNÍ SPRCHY, HADICE, DRŽÁKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.298 kg |
| EAN: | 8024587004482 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 180mm |
| Série: | Antea |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 52mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
Retro ruční sprchová hlavice bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/růžové zlato DOC27
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/zlato DOC25
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/nikl DOC28
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.