ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/nikl DOC28
Kód: DOC28Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, nikl SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
Otočný retro držák sprchy, nikl SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
774 Kč bez DPH
937 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
760 Kč
–13 %
Vývod sprchy, průměr 50mm, nikl 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
540 Kč bez DPH
654 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 175 cm, nikl FLE10NK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, nikl 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 190 Kč
–14 %
ANTEA retro hlavová sprcha, průměr 200mm, nikl SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350mm, nikl BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 190 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, nikl 3868
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
2 978 Kč bez DPH
3 603 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, studená, nikl 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, nikl 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 190 Kč
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 267 Kč bez DPH
2 743 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3178 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,190 kg |
| EAN | 8590913861550 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 65 mm výška |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava |
S výpustí |
Ruční sprcha
- délka: 180 mm
- materiál: mosaz
- povrchová úprava: nikl
1 funkce:
![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590913861819 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 190mm |
| Série: | Antea |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 52mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/růžové zlato DOC27
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/zlato DOC25
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/bronz DOC26
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
Retro ruční sprchová hlavice bronz
SALECODE:RETRO3:3:%
890 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/chrom DOC21
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
632 Kč bez DPH
765 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
