EPOCA retro ruční sprcha, 220mm, mosaz/nikl DOC108
Kód: DOC108Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 880 Kč
–13 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 336 Kč bez DPH
1 617 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350mm, nikl BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
Otočný retro držák sprchy, nikl SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
774 Kč bez DPH
937 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
760 Kč
–13 %
Vývod sprchy, průměr 50mm, nikl 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
540 Kč bez DPH
654 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
Bidetový sifon 5/4", odpad 32mm, nikl 9608
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 175 cm, nikl FLE10NK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, nikl SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, nikl 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Objednací kód | DOC108 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,340 kg |
| EAN | 8590913861826 |
| Rozměry | 220 mm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jedna funkce |
Ruční sprcha.
- délka: 220 mm
- průměr: 75 mm
- materiál: mosaz, rukojeť plast
- povrchová úprava: nikl
1 funkce:
![]()
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 8590913861826 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 220mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Jedna funkce |
| Průměr_Ø: | 75mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 190 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 210mm, mosaz/chrom DOC101
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
845 Kč bez DPH
1 023 Kč
EPOCA ruční sprchová hlavice, chrom 1 funkce: déšť
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 210mm, mosaz/bronz DOC106
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 290 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 220mm, mosaz/růžové zlato DOC107
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 627 Kč bez DPH
1 969 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 190 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 220mm, mosaz/zlato DOC105
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 556 Kč bez DPH
1 883 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
DREAMART retro ruční sprcha, 230mm, chrom DOC148
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
774 Kč bez DPH
937 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
