ANTEA podomítkový ventil, teplá, nikl 3058H
Kód: 3058HSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 290 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná retro baterie, nikl 3068
Dodání do 14 dní
3 049 Kč bez DPH
3 689 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, nikl 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, nikl 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 490 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 720 Kč bez DPH
14 181 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 290 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, nikl SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 421 Kč bez DPH
17 449 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3058H |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,540 kg |
| EAN | 8590913861642 |
| Instalace | Podomítková |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Ventil |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Jednocestné |
Podomítkové ventily a přepínač nabízí designově čisté řešení sprchového koutu. Toto řešení je doporučeno do menších prostor. Jejich malá hloubka neomezuje pohyb osoby ve sprchovém koutu.
Podomítkový ventil 1/2" pro teplou vodu
- Průtok vody při 3 bar: 30 l/min, při 2 bar: 20 l/min
- Tělo ventilu se napevno zabuduje do zdi
- Materiál: mosaz
- Povrchová úprava: nikl
Ventil je standardně dodáván s označením teplé vody v českém jazyce. Součástí je i balíček s označením vody v anglickém jazyce Hot.
Na dotaz lze dodat i označení v italském nebo francouzském jazyce.
K vodovodním bateriím Antea doporučujeme doplňky Diamond, keramiku Retro a vanu Retro.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8590913861642 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 60mm |
| Šířka: | 60mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Podomítková |
| Ovládání: | Ventil |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Jednocestné |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, studená, nikl 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, teplá, bronz 3056H
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 690 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, teplá, chrom/zlato 3052H
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 201 Kč bez DPH
1 453 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 190 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, teplá, zlato 3055H
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 556 Kč bez DPH
1 883 Kč
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
