ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, nikl 3128
Kód: 3128Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, nikl 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 490 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 720 Kč bez DPH
14 181 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 290 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, nikl SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 421 Kč bez DPH
17 449 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, nikl SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3128 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 1,890 kg |
| EAN | 8590913861765 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 240 mm výška |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Otočné |
Dřezová stojánková baterie s retro hubicí
- Ramínko baterie je otočné
- Připojení k přívodu vody 3/8"
- Rozměry: 195/175/240 mm
- Materiál: mosaz
- Povrchová úprava: nikl
Baterie je standardně dodávána s označením teplé a studené vody v českém jazyce. Součástí baterie je i balíček s označením vody v anglickém jazyce Hot a Cold.
Na dotaz lze dodat i označení v italském nebo francouzském jazyce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.89 kg |
| EAN: | 8590913861765 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 240mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Stojánková |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka výrobku: | 195mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Výška výtoku: | 173mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
4 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom/zlato 3122
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 546 Kč bez DPH
4 291 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, měď 3124
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, zlato 3125
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 115 Kč bez DPH
4 979 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, bronz 3126
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, chrom 3111
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, chrom/zlato 3112
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, zlato 3115
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, bronz 3116
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 275mm, chrom 3091
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
Retro stojánková dřezová baterie chrom.
SALECODE:RETRO3:3:%
3 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 275mm, chrom/zlato 3092
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 764 Kč bez DPH
3 345 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 275mm, bronz 3096
Průměrné hodnocení produktu je 4,4 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
Retro stojánková dřezová baterie bronz.
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, chrom 3121
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
