ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Kód: 3378Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 880 Kč
–13 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 336 Kč bez DPH
1 617 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 190 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná sprchová retro baterie, nikl 3868
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
2 978 Kč bez DPH
3 603 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 490 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 720 Kč bez DPH
14 181 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, nikl 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, nikl SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 390 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový přepínač, páčka, nikl DEVIN108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 831 Kč bez DPH
4 635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, teplá, nikl 3058H
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, studená, nikl 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 3378 |
| Záruka | 72 měsíců |
| Hmotnost za mj | 2,340 kg |
| EAN | 8590913861598 |
| Instalace | Stojánková |
| Rozměry | 240 mm výška |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Vysoká umyvadlová, Otočné, S výpustí |
Stojánková kohoutková umyvadlová baterie s retro hubicí
- Balení obsahuje uzavírací výpusť a přívodní flexibilní hadice.
- Ramínko baterie je otočné.
- Připojení k přívodu vody 3/8".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.34 kg |
| EAN: | 8590913861598 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 225mm |
| Šířka: | 172mm |
| Série: | Antea |
| Instalace: | Stojánková |
| Ovládání: | Kohoutek |
| Hloubka výrobku: | 195mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Otočné ramínko, Svýpustí |
| Výška výtoku: | 173mm |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
6 990 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, zlato 3375
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 968 Kč bez DPH
6 011 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 890 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom/zlato 3372
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 186 Kč bez DPH
5 065 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, chrom 3371
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 831 Kč bez DPH
4 635 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, bronz 3376
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
