Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
Kód: 2020NKSouvisející produkty
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | 2020NK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,270 kg |
| EAN | 8590913861888 |
| Materiál | Mosaz |
| Barva | Nikl |
| Velikost závitu | 1/2"x3/8" |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ROHOVÉ VENTILY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590913861888 |
| Barva: | Nikl |
| Série: | Antea |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Velikost závitu: | 1/2"x3/8" |
| Vybavení: | S filtrem |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
