Retro sprchové ramínko 350mm, nikl BR358
Kód: BR358Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 880 Kč
–13 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 336 Kč bez DPH
1 617 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
Otočný retro držák sprchy, nikl SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
774 Kč bez DPH
937 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
760 Kč
–13 %
Vývod sprchy, průměr 50mm, nikl 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
540 Kč bez DPH
654 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 090 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 220mm, mosaz/nikl DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 485 Kč bez DPH
1 797 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
Bidetový sifon 5/4", odpad 32mm, nikl 9608
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 175 cm, nikl FLE10NK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 190 Kč
–14 %
ANTEA retro hlavová sprcha, průměr 200mm, nikl SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 290 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, nikl SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 421 Kč bez DPH
17 449 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 190 Kč
–14 %
ANTEA držák sprchy s vyústěním, nikl 981R8
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 267 Kč bez DPH
2 743 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 490 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 720 Kč bez DPH
14 181 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Objednací kód | BR358 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,470 kg |
| EAN | 8590913861772 |
| Instalace | Nástěnná |
| Rozměry | 350 mm délka |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
Sprchové ramínko 350 mm, 1/2"
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 8590913861772 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 350mm |
| Instalace: | Nástěnná |
| Hloubka výrobku: | 350mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350mm, bronz BR356
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 490 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350 mm, chrom, tvar L BR351
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 769 Kč bez DPH
2 141 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350mm, zlato BR355
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
