POWERFLEX opletená sprchová hadice, 175 cm, nikl FLE10NK
Kód: FLE10NKSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 880 Kč
–13 %
RETRO umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, nikl 9598
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 336 Kč bez DPH
1 617 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
Rohový ventil s matkou, 1/2"x 3/8", nikl 2020NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 590 Kč
–14 %
Retro sprchové ramínko 350mm, nikl BR358
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 262 Kč bez DPH
3 947 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 090 Kč
–14 %
Otočný retro držák sprchy, nikl SUP28
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
774 Kč bez DPH
937 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
760 Kč
–13 %
Vývod sprchy, průměr 50mm, nikl 981NK
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
540 Kč bez DPH
654 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 090 Kč
–14 %
EPOCA retro ruční sprcha, 220mm, mosaz/nikl DOC108
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 485 Kč bez DPH
1 797 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–14 %
Bidetový sifon 5/4", odpad 32mm, nikl 9608
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 343 Kč bez DPH
1 625 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 390 Kč
–14 %
ANTEA retro ruční sprcha, 180mm, mosaz/nikl DOC28
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
988 Kč bez DPH
1 195 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 990 Kč
–14 %
ANTEA podomítkový ventil, studená, nikl 3058C
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 414 Kč bez DPH
1 711 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 690 Kč
–14 %
ANTEA retro nástěnná baterie, horní ramínko, nikl 3368
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 044 Kč bez DPH
4 893 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
7 190 Kč
–14 %
ANTEA retro hlavová sprcha, průměr 200mm, nikl SOF2008
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 290 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, nikl SET038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 421 Kč bez DPH
17 449 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Objednací kód | FLE10NK |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 0,353 kg |
| EAN | 8590913861802 |
| Rozměry | 175 cm |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
Sprchová hadice s dvojitým zámkem v opletení
- délka: 175 cm
- povrchová úprava: nikl
- 1/2" konusová matice s O-kroužkem, vhodná pro zásuvné držáky sprch
- 1/2" 6hranná matice
Hadice je vhodná k běžným sprchovým bateriím.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590913861802 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 1750mm |
| Instalace: | Klasická |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
POWERFLEX sprchová hadice, 150 cm, růžové zlato FLE10RZL
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 490 Kč
–14 %
POWERFLEX opletená sprchová hadice, 175 cm, zlato FLE10ZL
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 059 Kč bez DPH
1 281 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
