ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, nikl SET038
Kód: SET038Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
7 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, nikl 3278
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 110 Kč bez DPH
6 183 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3178
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 190 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 245mm, nikl 3178L
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 242 Kč bez DPH
8 763 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 590 Kč
–14 %
ANTEA nástěnná vanová retro baterie kompletní, nikl 3018
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
6 105 Kč bez DPH
7 387 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 490 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová retro baterie, výška 265mm, nikl 3118
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 191 Kč bez DPH
3 861 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 790 Kč
–14 %
ANTEA stojánková bidetová retro baterie s výpustí, nikl 3188
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 290 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková retro baterie na okraj vany, nikl 3318
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
12 288 Kč bez DPH
14 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 490 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová retro baterie s výpustí, nikl 3028
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 323 Kč bez DPH
6 441 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
5 590 Kč
–14 %
ANTEA stojánková dřezová baterie s retro hubicí, nikl 3128
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
3 973 Kč bez DPH
4 807 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
10 390 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová retro baterie vysoká s výpustí, výška 300mm, nikl 3278L
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
7 384 Kč bez DPH
8 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
35 190 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup s termostatickou baterií, nikl SET048
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
25 011 Kč bez DPH
30 263 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 690 Kč
–14 %
ANTEA stojánková umyvadlová baterie s retro hubicí s výpustí, nikl 3378
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
4 755 Kč bez DPH
5 753 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
8 290 Kč
–14 %
ANTEA tříprvková umyvadlová baterie s retro hubicí, s výpustí, nikl 3228
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
5 892 Kč bez DPH
7 129 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
16 490 Kč
–14 %
ANTEA pětiprvková baterie na okraj vany s retro hubicí, nikl 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
11 720 Kč bez DPH
14 181 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
3 490 Kč
–14 %
ANTEA sprchová tyč, posuvný držák, 670mm, nikl SAL0038
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
2 480 Kč bez DPH
3 001 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Reitano Rubinetteria |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Objednací kód | SET038 |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 5,010 kg |
| EAN | 8590913861734 |
| Sprchové sloupy | Bez baterie |
| Instalace | K baterii |
| Rozměry | 963-1288 mm výška |
| Barva | Nikl |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Otočné |
Sprchový sloup k napojení na baterii
- Balení obsahuje teleskopickou tyč, držák ruční sprchy, hadici, hlavovou a ruční sprchu.
- Velikost převlečné matky mezi sloupem a baterií je 3/4".
- Výška: 963-1288 mm
- Průměr hlavové sprchy: 200 mm
- Materiál: mosaz
- Povrchová úprava: nikl
Ke sprchovému sloupu doporučujeme sprchovou baterii ANTEA 3868 s roztečí přívodů 150 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ANTEA NIKL KOHOUTKOVÉ RETRO BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 5.01 kg |
| EAN: | 8590913861734 |
| Barva: | Nikl |
| Délka: | 1416mm |
| Série: | Antea |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť |
| Materiál: | Mosaz |
| Ostatní: | Nastavitelná výška sloupu |
| Sprchové sloupy: | Bez baterie |
| Značky: | SAPHO |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 390 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, zlato SET035
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
14 492 Kč bez DPH
17 535 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
13 390 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, chrom SET031
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
9 517 Kč bez DPH
11 515 Kč
Retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová a ruční sprcha.
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
20 290 Kč
–14 %
ANTEA retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová, retro ruční sprcha, bronz SET036
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
14 421 Kč bez DPH
17 449 Kč
Retro sprchový sloup k napojení na baterii, hlavová a ruční sprcha bronz.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
