ANTIK WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET08-ANTIK
Kód: WCSET08-ANTIKSouvisející produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
2 250 Kč
–14 %
ANTIK retro WC sedátko, Soft Close KC0303
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 599 Kč bez DPH
1 935 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 620 Kč
–14 %
ANTIK retro WC mísa kombi, zadní/spodní odpad, 37x63cm, bílá AN360
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 126 Kč bez DPH
7 413 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
4 690 Kč
–14 %
ANTIK nádržka k WC kombi AN410
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
3 333 Kč bez DPH
4 033 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 460 Kč
–13 %
ANTIK nohy k umyvadlu (2 ks), bílá KL270
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 749 Kč bez DPH
2 116 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
8 890 Kč
–14 %
ANTIK závěsná retro WC mísa, 36x53cm, bílá AN320
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 318 Kč bez DPH
7 645 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 150 Kč
–14 %
ANTIK retro bidet závěsný, 36x53 cm, bílá AN510
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
6 503 Kč bez DPH
7 869 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
7 250 Kč
–14 %
ANTIK keramické retro umyvadlo 80x50cm, bílá AN080
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 153 Kč bez DPH
6 235 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
9 990 Kč
–14 %
ANTIK keramické retro umyvadlo 100x50cm, bílá AN100
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
7 100 Kč bez DPH
8 591 Kč
Detailní popis produktu
| Značka | Sapho |
|---|---|
| Série | ANTIK |
| Objednací kód | WCset08-Antik |
| Záruka | 24 měsíců |
| Hmotnost za mj | 52,870 kg |
| Barva | Bílá |
| Rozměry | 380x850x630 mm |
| Šířka | 38 cm |
| Hloubka | 63 cm |
| Materiál | Keramika |
| Výbava | Odpad zadní, SOFT CLOSE |
| Styl | Retro |
WC kombi
Série sanitární keramiky ANTIK v retro stylu skloubená s velmi elegantními liniemi.
Praktická umyvadla s odkladnými plochami pro použití jako nástěnná nebo doplněná podpěrnými nohami.
Série je doplněna závěsným WC, bidetem nebo WC kombi.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CREAVIT ANTIK - RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Hmotnost: | 49.9 kg |
| EAN: | 8590913902123 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 850mm |
| Šířka: | 380mm |
| Série: | ANTIK |
| Rozměr: | 38x85x63 cm |
| Hloubka výrobku: | 630mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 3ks |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Ostatní: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Značky: | CREAVIT |
| Material: | Keramika |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 470 Kč
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET06-CLASSIC
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 417 Kč bez DPH
15 024 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
21 840 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-chrom WCSET04-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
15 522 Kč bez DPH
18 782 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
18 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-chrom WCSET02-RETRO-ZO
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 461 Kč bez DPH
16 288 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
18 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-chrom WCSET01-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 461 Kč bez DPH
16 288 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
22 260 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-bronz WCSET18-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
15 821 Kč bez DPH
19 144 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 360 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-bronz WCSET12-RETRO-ZO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 760 Kč bez DPH
16 650 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 360 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-bronz WCSET13-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
13 760 Kč bez DPH
16 650 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
6 590 Kč
–8 %
ANTIK WC kombi retro + sedátko, bílá AK107-01
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
5 011 Kč bez DPH
6 063 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
34 740 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
24 691 Kč bez DPH
29 876 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
