ANTIK WC kombi retro + sedátko, bílá AK107-01
Kód: AK107-01Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
27 380 Kč
–8 %
ANTIK volně stojící retro vana, 160x79cm, bílá E2679
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
20 818 Kč bez DPH
25 190 Kč
640 Kč
–7 %
ANTIK retro WC sedátko, bílá AK107-122
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
Skladem – ihned k odeslání
487 Kč bez DPH
589 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 990 Kč
–7 %
ANTIK WC kombi mísa, bílá AK107-432
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 274 Kč bez DPH
2 751 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 890 Kč
–7 %
ANTIK sloup, bílá AK103
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 437 Kč bez DPH
1 739 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 890 Kč
–7 %
ANTIK keramické retro umyvadlo, 58x47 cm, bílá AK102
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 198 Kč bez DPH
2 659 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 960 Kč
–8 %
ANTIK WC nádržka včetně splachovacího mechanismu, bílá AK107-208
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
2 250 Kč bez DPH
2 723 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ANTIK víko k nádržce NDAK107-5
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
488 Kč bez DPH
590 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ANTIK splachovací mechanismus s keramickou páčkou NDAK107-2
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 149 Kč bez DPH
1 390 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AQUALINE ANTIK - RETRO SANITÁRNÍ KERAMIKA |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 37.5 kg |
| EAN: | 8590913949814 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 860mm |
| Šířka: | 480mm |
| Série: | ANTIK AQUALINE |
| Rozměr: | 48x86x76 cm |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 760mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 3ks |
| Balení obsahuje: | WC sedátko |
| Hmotnost / set: | 37.5kg |
| Materiál: | Keramika |
| Objem splachovací vody: | Splachování 4 l, Splachování 6 l |
| Technologie splachování: | Standard |
| Vybavení: | Odpad zadní, Soft Close (pomalé sklápění) |
| Značky: | AQUALINE |
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
14 270 Kč
–14 %
ANTIK WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET08-ANTIK
Průměrné hodnocení produktu je 3,8 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
10 142 Kč bez DPH
12 272 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
17 470 Kč
–14 %
CLASSIC WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá WCSET06-CLASSIC
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
12 417 Kč bez DPH
15 024 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
21 840 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-chrom WCSET04-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
15 522 Kč bez DPH
18 782 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
18 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-chrom WCSET02-RETRO-ZO
Průměrné hodnocení produktu je 4,6 z 5 hvězdiček.
Dodání do 14 dní
13 461 Kč bez DPH
16 288 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
18 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-chrom WCSET01-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
Dodání do 14 dní
13 461 Kč bez DPH
16 288 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
22 260 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-bronz WCSET18-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
15 821 Kč bez DPH
19 144 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 360 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, bílá-bronz WCSET12-RETRO-ZO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání do 14 dní
13 760 Kč bez DPH
16 650 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
19 360 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, bílá-bronz WCSET13-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání do 14 dní
13 760 Kč bez DPH
16 650 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
34 740 Kč
–14 %
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, černá-chrom WCSET25-WALDORF
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
24 691 Kč bez DPH
29 876 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, spodní odpad, černá-chrom WCSET33-RETRO-SO
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
ZDARMAZDARMA
29 940 Kč
–14 %
RETRO WC kombi, zadní odpad, černá-chrom WCSET35-RETRO-ZO
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
21 279 Kč bez DPH
25 748 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.