Bemeta CORAL: retro držák kartáčků 158110012
Kód: 158110012Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
686 Kč
–19 %
Bemeta CORAL: Retro háček 158106022
Do týdne
454 Kč bez DPH
549 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 773 Kč
–19 %
Bemeta CORAL: Retro polička do sprchy rohová 158208312
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 173 Kč bez DPH
1 419 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Pokud hledáte praktického pomocníka, který zorganizuje vaše zubní kartáčky, a navíc bude estetickým doplňkem koupelny, pak tento držák na kartáčky bude tím pravým řešením. Držák nabízíme v 10 barevných variantách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.349 kg |
| EAN: | 8592207021336 |
| Šířka: | 70 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 105 mm |
| Materiál: | Mosaz/Sklo |
| Produktová řada: | CORAL |
| Výška: | 95 mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.