Bemeta CORAL: retro WC štětka na postavení/pověšení 158313067
Kód: 158313067Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
686 Kč
–19 %
Bemeta CORAL: Retro háček 158106022
Do týdne
454 Kč bez DPH
549 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 773 Kč
–19 %
Bemeta CORAL: Retro polička do sprchy rohová 158208312
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 173 Kč bez DPH
1 419 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového nebo wc interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky, jako například tato wc štětka se skleněnou miskou na zavěšení. Obsahuje odolný, snadno udržovatelný povrch, který si zachová svůj lesk mnoho let, a jeho instalace je velice snadná, WC štětku nabízíme v 10 barevných variantách, pro přizpůsobení jakékoliv koupelny..
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.908 kg |
| EAN: | 8592207021626 |
| Šířka: | 95 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 105 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | CORAL |
| Výška: | 380 mm |
SALECODE:RETRO3:3:%
2 516 Kč
–20 %
Bemeta BRILO: retro WC štětka na postavení/pověšení 161313060
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
1 663 Kč bez DPH
2 012 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.