Bemeta CORAL: Retro polička do sprchy rohová 158208312
Kód: 158208312Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
686 Kč
–19 %
Bemeta CORAL: Retro háček 158106022
Do týdne
454 Kč bez DPH
549 Kč
Detailní popis produktu
Základem každého luxusního koupelnového interiéru je dokonalá harmonie. Stačí do něj zahrnout precizně zpracované doplňky. Drátěný program, který bude slušet každému sprchovému koutu, vaně či umyvadlu. Dolaďte svou koupelnu k dokonalosti praktickou drátěnou rohovou poličkou s jednoduchým a elegantním designem. Praktickou poličku nabízíme v 5 barevných variantách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BEMETA CORAL LESK - RETRO KOUPELNOVÉ DOPLŇKY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.566 kg |
| EAN: | 8592207023934 |
| Šířka: | 265 mm |
| Styl: | Retro |
| Objem: | 0 ml |
| Povrchová úprava: | PVD Lesk |
| Hloubka: | 205 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Produktová řada: | CORAL |
| Výška: | 90 mm |
SALECODE:RETRO3:3:%
1 011 Kč
–19 %
Bemeta CYTRO: Retro polička do sprchy rohová 102308120
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do týdne
669 Kč bez DPH
809 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
995 Kč
–13 %
SMART rohová police do sprchy, 200x80x151mm, bronz 2483-44
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
707 Kč bez DPH
856 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - lesklá COA0801Z
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - kartáčovaná COA0801ZK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
2 009 Kč
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá Růžová - lesklá COA0801ZRL
Dodání obvykle 7–10 dnů
1 361 Kč bez DPH
1 647 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 999 Kč
–20 %
Bemeta AMBER: Retro polička do sprchy rohová 155208312
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na dotaz
1 321 Kč bez DPH
1 599 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.