SLEZÁK RAV COLORADO - Koš drátěný rohový, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0801ZRK
Code: COA0801ZRKRelated products
RETRO3
€26,18
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček dvojitý, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0102ZRK
2-4 weeks
€17,74 excl. VAT
€21,46
RETRO3
€13,09
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO - Koupelnový doplněk Věšáček 30 mm - 2 ks, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0103/30ZRK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€8,87 excl. VAT
€10,73
RETRO3
€60,25
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Dávkovač tekutého mýdla skleněný, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0303ZRK
2-4 weeks
€40,83 excl. VAT
€49,41
RETRO3
€49,39
–18 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru s krytem, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0400ZRK
2-4 weeks
€33,47 excl. VAT
€40,50
RETRO3
€42,47
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Držák toaletního papíru bez krytu, Zlatá Růžová - kartáčovaná COA0401ZRK
2-4 weeks
€28,79 excl. VAT
€34,83
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV COLORADO GOLD ROSE BRUSHED - RETRO BATHROOM ACCESSORIES |
|---|---|
| Weight: | 0.79 kg |
| EAN: | 8595163597334 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová kartáčovaná |
| Width: | 215, 215 cm |
| Series: | Colorado |
| Product depth: | 115 mm |
| Hloubka: | 115 cm |
| Material: | Mosaz |
| Váha brutto: | 0,79 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 245 x 220 x 113 mm |
| Typ produktu: | Koupelnový doplněk |
| Váha netto: | 0,65 |
Displayed in the showroom
RETRO3
€40,61
–13 %
SMART corner shelf for shower, 200x80x151mm, bronze 2483-44
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€28,88 excl. VAT
€34,94
RETRO3
€81,98
–17 %
SLEZÁK RAV COLORADO Polička drátěná rohová, Zlatá - kartáčovaná COA0801ZK
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€55,56 excl. VAT
€67,23
RETRO3
€81,60
–20 %
Bemeta AMBER: Corner shower shelf 155208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Upon request
€53,95 excl. VAT
€65,28
RETRO3
€41,27
–19 %
Bemeta CYTRO: Corner shower shelf 102308120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€27,29 excl. VAT
€33,02
RETRO3
€72,39
–20 %
Bemeta CORAL: Corner shower shelf 158208312
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Within a week
€47,86 excl. VAT
€57,91
RETRO3
€99,57
–20 %
Bemeta SABLO: Corner shower shelf 160208340
Within a week
€65,83 excl. VAT
€79,65
RETRO3
€93,34
–20 %
Bemeta BRILO: Corner shower shelf 161208340
Within a week
€61,71 excl. VAT
€74,67
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.