Dlažba Del Conca Monteverde HMN209 40x120 (tl. 20mm) (SDMN09)
Kód: 57736Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Monteverde je venkovní dlažba s tloušťkou 20 mm. Produkt má rozměry 40 x 120 cm a nabízí hnědý odstín s hrubým povrchem. Tato dlažba je určena pro venkovní použití a esteticky napodobuje vzhled dřeva.
Specifikace
- Rozměr: 40 x 120 cm
- Barva/odstín: Hnědá
- Povrch: Hrubý
- Tloušťka: 20 mm
- Mrazuvzdornost: Mrazuvzdorná
- Protiskluz: R11, A+B+C
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 41.67 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | Del Conca Monteverde |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,48 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SDMN09 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.