SLEZÁK RAV MORAVA - Mixážní páčka, Chrom MK168.0 - 3,8"
Kód: MK168.0-2Související produkty
Detailní popis produktu
Mixážní ručka na okraj vany.
- tato baterie je vybavena keramickým vrškem MD0093
Typ připojení flexi hadic:
- "0" - připojení flexi hadic 3/8" (MK168.0)
- "5" - připojení flexi hadic 1/2" (MK168.5)
- Tuto ručku lze kombinovat s ostatními díly pro vodopádové vanové baterie ze sekce JEDNOTLIVÉ DÍLY PRO STOJÁNKOVÉ BATERIE SLEZÁK - RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
- na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROM RETRO BATERIE S KOHOUTKEM MK1 |
|---|---|
| EAN: | 8595163566507 |
| Barva: | Chrom |
| Délka: | 290 |
| Šířka: | 155 |
| Série: | Morava RETRO |
| Rozměr: | 3,8" |
| Ovládání: | Kohoutkové |
| Typ umístění: | Stojánková |
| Hloubka výrobku: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | chrom |
| Typ kartuše: | Keramická |
| Typ baterie: | Vanová |
| Materiál: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,01 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 75 x 290 x 155 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 0,78 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.