SLEZÁK RAV SEINA - umyvadlová baterie s bidetovou sprškou, Stará mosaz SE946.0/1SM - Stará mosaz (Bronz), 3,8"
Kód: SE946.0/1SMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Umyvadlová a bidetová baterie SLEZÁK RAV ze série Seina disponuje povrchovou úpravou stará mosaz. Tato páková baterie je určena pro stojánkovou montáž k umyvadlu a je vybavena bidetovou sprškou s kovovou hadicí o délce 150 cm. Model bez výpusti využívá pro svou funkci keramickou kartuši.
Specifikace:
- Barva/povrch: Stará mosaz
- Materiál: Mosaz
- Montáž: Stojánková
- Rozměr: Výška 15,7 cm
- Vlastnosti: Keramická kartuše, bidetová sprška, páková baterie
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE STARÁ MOSAZ |
|---|---|
| EAN: | 8595163559745 |
| Barva: | Stará mosaz |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka: | 440 |
| Šířka: | 179 |
| Série: | Seina |
| Rozměr: | 3,8" |
| Ovládání: | Pákové |
| Typ umístění: | Stojánková |
| Hloubka výrobku: | 75 mm |
| Povrchová úprava: | Lak |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3501 |
| Typ baterie: | Umyvadlová/Bidetová |
| Materiál: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0010SM |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 2,596 |
| Výška baterie: | 157 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 75 x 440 x 179 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| se sprchou, bez sprchy: | se sprchovým setem |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 2,356 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀28 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.