SLEZÁK RAV SEINA - Výtok ze stěny, Zlatá - kartáčovaná TSE001ZK
Kód: TSE001ZKDetailní popis produktu
Kulaté výtokové ramínko ze zdi, které ideálně doplní baterie řady SEINA a COLORADO v provedení ZLATÁ KARTÁČOVANÁ.
- délka: 172 mm
- provedení zlatá kartáčovaná
Zakázková výroba - termín dodání 2-4 týdny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SLEZÁK RAV SEINA PÁKOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.82 kg |
| EAN: | 8596700001468 |
| Barva: | Zlatá kartáčovaná |
| Šířka: | 155, 155 cm |
| Série: | Seina |
| Hloubka výrobku: | 70 mm |
| Povrchová úprava: | PVD |
| Hloubka: | 70 cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Perlátor: | MA0022ZK |
| Váha brutto: | 0,82 |
| Výška: | 290, 290 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Typ produktu: | Náhradní díl |
| Váha netto: | 0,59 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.