VILLAGE obklad Teal 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25590
Kód: 25590Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25594
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Mint 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25626
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Teal 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25631
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Silver Mist 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25582
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25650
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Azure Blue 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25629
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Tuscany Gold (bal=1m2) 13,2x13,2 (EQ-3) 25591
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Azure Blue 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25651
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Tuscany Gold 6,5x13,2 (EQ-5) (bal=0,5m2) 25574
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Cloud 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25639
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25624
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Black 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25598
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Walnut Brown 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25627
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Silver Mist 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25634
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25635
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Esmerald 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25645
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD EQUIPE VILLAGE 6,5X13,2 / 6,5X20 / 13,2X13,2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.62 kg |
| EAN: | 8435404938147 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8.8mm |
| Série: | VILLAGE Equipe |
| Rozměr: | 13,2x13,2 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.62kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 57 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.