Dlažba Grazia Old England Black Leeds 4x4 (OETDB2)
Kód: 14617Související produkty
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Barva: | Žlutá, Černá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| Série: | Grazia Old England |
| Rozměr: | 4 x 4 |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro, Luxusní zboží |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | OETDB2 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.