Dlažba Grazia Old England List. Black Leeds 6x20
Kód: 14639Súvisiaci tovar
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Farba: | Žlutá, Černá |
| Povrch: | Matný |
| Hrúbka: | 8 mm |
| Dĺžka: | 200 mm |
| Šírka: | 60 mm |
| Séria: | Grazia Old England |
| Rozmer: | 6 x 20 |
| Balenie: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použitie: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | OELDB2 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.