Dlažba Grazia Old England List. Black Chester 6x20 (OELDB3)
Kód: 14640Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England ED Chester 4x4 (OEED3)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
40 Kč bez DPH
49 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Tozz. Dover 4x4 (TOE1)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
32 Kč bez DPH
39 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Tozz. London 4x4 (TOE6)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
32 Kč bez DPH
39 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Black Leeds 4x4 (OETDB2)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
40 Kč bez DPH
49 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Dover 6x20 (OELDB1)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Leeds 6x20 (OELD2)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England Zoccolo London 10x20 (OEZ6)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
346 Kč bez DPH
419 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Black London 4x4 (OETDB6)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
40 Kč bez DPH
49 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Zoccolo Chester 10x20 (OEZ3)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
346 Kč bez DPH
419 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England York 20x20 (OE5)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
1 941 Kč bez DPH
2 349 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black London 6x20 (OELDB6)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Ottagono Black Chester 20x20 (OEODB3)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
3 925 Kč bez DPH
4 749 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England Ottagono ED Leeds 20x20 (OEOD2)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
3 925 Kč bez DPH
4 749 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Chester 6x20 (OELD3)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Protiskluzová dlažba Grazia Old England Ottagono Bath 20x20 (OEO4)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
2 520 Kč bez DPH
3 049 Kč
Vzorek si můžete objednat přes okénko „ZEPTAT SE“.
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Bath 6x20 (OELDB4)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| Barva: | Vínová, Cihlová, Černá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Série: | Grazia Old England |
| Rozměr: | 6 x 20 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Vzory, Retro |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | OELDB3 |
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Leeds 6x20 (OELD2)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED Chester 6x20 (OELD3)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro Obklad Grazia Old England List. ED Bath 6x20 (OELD4)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. ED York 6x20 (OELD5)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Retro dlažba Grazia Old England List. ED London 6x20 (OELD6)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Dover 6x20 (OELDB1)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Leeds 6x20 (OELDB2)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black Bath 6x20 (OELDB4)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
Dlažba Grazia Old England List. Black London 6x20 (OELDB6)
Na objednávku, dodání cca 2 týdny
214 Kč bez DPH
259 Kč
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.