VILLAGE obklad Black 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25587
Kód: 25587Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Tuscany Gold 6,5x13,2 (EQ-5) (bal=0,5m2) 25574
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Aubergine 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25650
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Emserald Green 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25584
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25594
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Mint 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25643
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Royal Blue 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25630
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad White 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25599
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Cloud 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25639
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Volcanic 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25581
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Rose Gold 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25635
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Royal Blue 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25589
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Black 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25641
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Mushroom 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25586
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Cloud 13,2x13,2 (bal=1m2) (EQ-3) 25596
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Walnut Brown 6,5x13,2 (bal=0,5m2) (EQ-5) 25627
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
VILLAGE obklad Teal 6,5x20 (bal=0,5m2) (EQ-3) 25631
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD EQUIPE VILLAGE 6,5X13,2 / 6,5X20 / 13,2X13,2 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 15.08 kg |
| EAN: | 8435404938116 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8.8mm |
| Série: | VILLAGE Equipe |
| Rozměr: | 6,5x13,2 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 15.08kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 58 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.